Üretim & Kalite

Osmed Dental

Firmaya Özel Çözüm

İstekleriniz bizim işimiz. 2005'ten beri implantoloji üzerine yoğunlaştık ve özellikle prostetik parçalar. İmplantoloji işi gerçekten karışık gelebilir ancak bir telefon ile sizi bu karışıklıktan kurtarabiliriz.

Kalite

Kalite iyi iş ortakları ile mümkün olur. Bu sebeple; Star CNC Machine, Otec, Elma, Röstler, Standart Gage, Zeiss ve Dynamet ile çalışıyoruz. Her proseste kalite anlayışı ile ISO 9001:2008 ve ISO 13485:2003 kalite sistemleri altında çalışıyoruz. Her parça ayrı ayrı yüksek hassasiyette kontrol edilerek üretim sonlandırılmaktadır.

Osmed Dental
Osmed Dental

Güvenilirlik

Önce sizi dinliyoruz. Ve ortak akla sahip güçlü bir ekiple çalışıyoruz. 1000 farklı çeşit parça üretimi bizi diğer rakiplerimizden farklı kılıyor. İşinizi karmaşık hale getirmeyin.

Teslimat Süresi

Teslimat tarihleri stresinden ve düzensiz talep stresinden sizi kurtarıyoruz. Herşey İsviçre saati hassasiyetinde tıkır tıkır işliyor. Bu yüzden kısa yol, açık anlaşma ve çabuk karar veriyoruz.

Osmed Dental
Osmed Dental

Satış Sonrası Destek

Ürün teslimatı ile işimiz bitmiyor. Müşteri ilişkilerini devam ettiriyoruz. Osmed değeri, şartta ve koşulda müşterimizi destekliyoruz. Bu bizim sözümüzdür.

İkitelli O.S.B. Süleyman Demirel Bulv. Sinpaş İş Modern San. Sit.